RSS
 

Zapowiedź: Zakochani w Rzymie

17 lip

Tego roku, jednakowo swoją drogą jak co roku, będzie miał premierę nowy film Woody’ego Allena pt. „Zakochani w Rzymie” (oryg. To Rome with Love). Film ten był nagrywana w trzech państwach: Hiszpanii, Włoszech oraz USA. Wśród obsady tej produkcji zobaczymy ciekawą mieszaninę aktorów, wystąpili m.in. Judy Davis, Greta Gerwig, Alec Baldwin, Penélope Cruz, Ellen Page, a także Jesse Eisenberg.

Komedia „To Rome with Love”, poświęcona Amerykanom oraz Włochom zmagającym się w Wiecznym Mieście z różnorakimi miłosnymi perypetiami, kusi widzów najatrakcyjniejszą komediową obsadą tego roku.

Debiut filmu Allena w naszym kraju odbędzie się 24 sierpnia obecnego roku, tymczasem już od dłużego czasu można zobaczyć opisywany film w kinach włoskich a również w USA – jako, że tym państwom poświęcony jest ta produkcja. My na razie możemy się pocieszać trailerem tej produkcji „Zakochani w Rzymie” a również analizować opinie jakie wystawiają temu filmowi zagraniczni widzowie. Teraz, na stronie o filmach IMDB, film ten ma średnią ocenę: 6,4 na 10 możliwych.

 
Brak komentarzy

Napisane przez w kategorii O filmach

 

Tags: , ,

Dodaj komentarz

 

 
 

  • RSS